پرده برقی جزو مهم ترین کالا های مورد نیاز برای خانه هوشمند یا امروزی شماس چرا که دیگر نیاز نیست برای باز و بسته کردن پرده ها کل دیزاین و دکوراسیون منزل را به هم بزنید .
تنها با فشردن یک کلید میتوانید هر زمانی که خواستید پرده را باز و بسته کنید و از نور طبیعی خورشید بهره مند شوید.
همچنین شما میتوانید با استفاده از اپلیکیشن های اندروید و ای او اس پرده برقی منزل را کنترل کنید.

پرده های برقی علاوه بر باز و بسته شدن میتوانند جهت نور ورودی را نیز تنظیم کنند . که بر اساس نیاز خود از نور خورشید بهره مند شوید
به طور کلی پرده برقی به پرده هایی گفته می شود که باز و بسته شدن آن ها توسط ریموت انجام می گیرد. همه پرده برقی ها دارای یک موتور قدرتمند هستند که در انتهای ریل آن ها قرار می گیرد.  سیستم کنترلی آن ها، می تواند بر روی دیوارهم نصب شود.

پرده برقی در دکوراسیون داخلی

پرده ها در دکوراسیون داخلی خانه نقش مهمی ایفا میکنند . اگر به دکوراسیون داخلی مدرن علاقه دارید و یا میخواهید خانه ای هوشمند داشته باشید .
پرده برقی بهترین انتخاب برای شما است.
که علاوه بر امروزی بودن و سهولت در باز و بسته شدن زیبای خاصی به خانه شما می دهد.
اگر نگران این هستید که مدل های پرده های برقی مورد پسند شما نباشید و یا به تازگی پرده برای منزل خود تهیه کردید باید بگوییم که شما میتوانید پرده های معمولی را به پرده بریی تبدیل کنید .

 

کدام پرده ها رو میتوان برقی کرد ؟

تقریبا همه مدل های پرده کنار جمع شو پنجره های سایز کوچک تا پرده های پنجره های بزرگ با هر نوع متریال از پارچه و تور گرفته تا مخمل و … را میتوان برقی کرد
البته نوع موتور پرده و ریل های هر کدام متفاوت است

برای پرده های پنجره های کوچک باید از موتور هایی با توان پایین تر استفاده کرد. و برای پرده های بزرگ تر گاها نیاز است تا از موتور های تا توان ۶ نیوتن استفادع کرد .

اکثر پرده های بالا رو امکان برقی شدن دارند. لین نوع از پرده های بیشتر برای اتاق خواب و اشپزخانه و محیط های اداری کار برد دارند .

 

انواع پرده برقی

  • پرده های برقی بالارو یا پرده های شید
  • پرده های برقی کنار رو یا کنار جمع شو
  • پرده های سایبان

که بر اساس نیاز و دیزاین منزل میتوانید از هر کدام از انواع پرده برقی استفاده کنید.

پرده برقی هوشمند

در خانه های هوشمند با توجه به سیستم و عملکرد میتوانید به اسانی ساعت های دلخواهی را برای باز و بسته شدن پرده های خانه انتخاب کنید . و این کار را میتوانند با استفاده از اپلیکیشن و یا مانیتور انجام دهند.

و نور منزل را در روز تامین کنید .

حتی میتوان به نحوی پرده برقی را تنظیم نمود که با نور خورشید پرده ها باز شوند و در انتهای روز و پایان یافتن نور خورشید پرده ها به صورت خودکار بسته شوند.

همچنین میتوانید پرده های برقی را به گونه ای تنظیم کنید ک به هنگام خروج شما بسته شوند .

محصولات دیگر

فروشگاه دُرفا ۰۲۱۵۵۵۰۹۰۰۴ - ۰۲۱۵۵۴۴۵۴۲۷