درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتو ماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک چیست؟

درب اتوماتیک به درب هایی گفته می شود که برای باز و بسته شدن نیاز به نیروی انسانی ندارد. این درب ها نسبت به درب های قدیمی از امنیت بیشتری برخوردارند از

این رو از درب اتوماتیک در فروشگاه ها، هتل ها، مراکز نظامی، آزمایشگاه ها و حتی ورودی ساختمان های مسکونی استفاده می شود.

مزایای استفاده از درب های اتوماتیک

درب اتوماتیک به افزایش سرعت کار شما کمک می کند.

درب اتوماتیک در مکان هایی که بهداشت در آن ها مهم است، کاربرد دارد. برای مثال درب های اتوماتیک شیشه ای که در ورودی اتاق عمل ها، بیمارستان ها و آزمایشگاه ها قرار دارند بدین منظور مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از درب اتوماتیک، صرفه جویی و حفظ انرژی است. درب اتوماتیک به دلیل دارا بودن سنسورهای چشمی، بعد از ورود هر فرد به صورت اتومات بسته می شود. در نتیجه از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

درب های اتوماتیک به سرعت قابل تعمیر هستند. در صورت خرابی و یا پیدا شدن مشکل در درب های اتوماتیک، قابلیت عیب یابی میکروپروسسوری اتوماتیک در این نوع درب ها وجود دارد. این قابلیت باعث کاهش اتلاف زمان شما می گردد.

                     کرکره برقی-درب اتوماتیک

انواع درب اتوماتیک

درب اتوماتیک کشویی

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک منحنی

درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک اتوبوسی

درب اتوماتیک مثلثی

درب اتوماتیک لولایی

درب اتوماتیک کشویی

این نوع درب اتوماتیک به دلیل عملکرد ساده و همگانی اش، مورد استفاده اکثر اماکن قرار می گیرد. درب اتوماتیک کشویی، به دلیل حرکت افقی که در یک راستا دارد حداقل فضای ممکن را اشغال می کند. از این نوع درب ها می توانید در ورودی هتل ها، بانک ها، ایستگاه های قطار، اماکن دولتی، فروشگاه های زنجیره ای و ورودی شرکت های بزرگ استفاده کنید.

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی برای مکان های پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرد. با نصب درب های اتوماتیک تلسکوپی دیگر نیازی به منتظر گذاشتن افراد برای داخل شدن به ساختمان ندارید. این درب ها به گونه ای طراحی شده اند که در کمترین فضا، بیشترین ورودی را دارند.

در خرید درب اتوماتیک به چه عواملی توجه کنیم؟

    خرید و قیمت کرکره برقی :۵۵۵۰۹۰۰۴-۵۵۵۰۸۲۴۴-۰۲۱